لطفا صبر کنید...

تیم ایرانی لوکان سپیدنامه پروژه مبتنی بر تکنولوژی بلاکچین خود را منتشر کرد

سپیدنامه لوکان

📌یک اسفندماه تیم ایرانی لوکان (Locon) سپیدنامه پروژه مبتنی بر تکنولوژی بلاکچین خود را منتشر کرد. لوکان با جذب سرمایه اولیه طی هشت ماه گذشته طراحی معماری خود را به پایان رسانده است. این تیم که متشکل از متخصصین جوان ایرانی‌ است با حضور در کنفرانس بین‌المللی اقتصاد بلاکچین، در استانبول به‌طور رسمی از پروژه لوکان در جامعه بین‌المللی رونمایی کرد.
📌به گزارش روابط عمومی لوکان، بر اساس سپیدنامه منتشرشده، لوکان یک اکوسیستم غیرمتمرکز بر پایه بلاکچین، برای کسب‌وکارهای مکان‌محور، سیستم حمل‌ونقل و موقعیت مکانی افراد و اجسام ثابت است. لوکان با مشارکت مردم نقشه‌های کامل‌تر، دسترسی‌ها و امکانات بیشتری برای توسعه‌دهنده‌ها فراهم می‌کند.
📌همین‌طور به آنها این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به ساخت یک بلاکچین جدید و مستقل، از بستر این پلتفرم برای پیاده‌سازی و ذخیره‌سازی برنامه‌های غیرمتمرکز خود در حوزه حمل‌ونقل استفاده و علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه، از امنیت و غیرمتمرکز بودن بلاکچین لوکان استفاده کنند.
آنها پس از بیان مشکلات موجود در صنعت حمل‌ونقل با ارائه مدل جدیدی از پروتکل اجماع در بلاکچین لوکان راه حل را هدف این پروژه یعنی غیرمتمرکزسازی نقشه در ابعاد جهانی و ایجاد بستری سریع، شفاف و آزاد برای تمام سرویس‌های مکان محور شرح می‌دهند.
📌برای جزئیات بیشتر و مطالعه سپیدنامه لوکان به سایت لوکان مراجعه کنید.
✅منبع:راه پراخت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *